ראשי » טבעונות » בלוגים מומלצים עם טיפים על אוכל טבעוני

בלוגים מומלצים עם טיפים על אוכל טבעוני

בישול אוכל טבעוני בפעם הראשונה, הוא תהליך היכרות עם סגנון חיים אחר לגמרי. בין אם צורך בריאותי ובין אם לטובת בן משפחה טבעוני, אתם רוצים לעשות עבודה מעולה. כל מחקר על אוכל טבעוני מתחיל בחיפוש בלוגים מקצועיים בתחום. וכדי לעזור לכם לעשות צעדים ראשונים בעולם הטבעונות, אספנו לכם כמו דוגמאות מעולות לבלוגים מהממים של אוכל טבעוני.

טלוק - טלי חנוך

הבלוג של טלי חנוך הוא מקום אינטימי שבו טלי משתפת את הקוראים בחוויות אישיות עם בני משפחה וחברים. כל אחד יכול להתחבר ל חוויות בבלוג של טלי וליהנות מהמתכונים המיוחדים שהיא מציגה. טלוק רוצה לספר חוויה אוכל ולא רק אוכל. להפוך את טבעונות לחלק בלתי נפרד מהחיים. ולקשור בין אנשים דרך הטבעונות. וזו אומנות של ממש.

קישור לאתר: talihanoch.com

VegNati - בלוג הבישול הטבעוני של נטליה

בלוג הבישול הטבעוני של נטליה הוא הלהיט הכי חם ברשת היום. נטליה מתמקדת ביצירת חוויה בריאה, טבעונית אבל גם מעשירה. המתכונים שעולים לבלוג עשירים בסיבים תזונתיים ונטולי חומרים משמרים וסוכרים מעובדים. הצבעים מהממים והטעמים מיוחדים וייחודיים. כך שהחוויה שלה אתם זוכים מפתיעה בכל פעם מחדש.

קישור לאתר: theveganati.com

דווקא טעים - ליאורה מדברת על אוכל טבעוני

יש מי שצריך להתרגל לחוויית טבעונות קלאסית. ויש מי שרוצה להבין איך להפוך את החוויה למעולה בתכלס. בבלוג דווקא טעים, של ליאורה, תקבלו את הכלים להפוך את הטבעונות לאורח חיים מהנה. ההתמקדות של ליאורה היא באיכות המתכונים ובטיפים מעולים שמשפרים את יכולות הבישול. הבלוג מציע מתכונים ורעיונות למאכלים ללא מוצרים מהחי, וכשרים בכשרות פרווה.

קישור לאתר: davkataim.wordpress.com

רוצים לקבל מתכוני אוכל טבעוני ישירות למייל? השאירו פרטים

אביטל סבג בישול בריא

מי שרוצה לקחת את יכולות הבישול הבריא, לרמה המקצועית, ימצא את מבוקשו בבלוג הזה. אביטל סבג היא שפית, מנחה, מורה ומטפלת בתזונה. מתוך רקע כל כך עשיר ומלא בעולם התזונה, לאביטל יש ידע עצום בתחום המזון הטבעוני. והבלוג שלה מציע לכם הצצה לתחום הטיפולי המקצועי והשילוב של הטבעונות באורח החיים הבריא. מעבר למתכונים ולעצות המקצועיות המעולות, הבלוג מאפשר לכם לקבל מידע על סדנאות ושירותי ייעוץ קולינריים שמתאימים לחיים טבעוניים.

קישור לאתר: avitality.co.il

My Metabolic Syndrome

אביאל מספר את סיפור חייו ואת השינוי שהביא לחייו בזכות עולם הטבעונות, בבלוג מרגש וחושפני.  אחרי משבר בריאותי מורכב שעבר בשנת 2013, יצא למסע חיים ובחר בטבעונות כתזונה המושלמת למצבו. מאז ועד היום, הצליח להשיל ממשקלו למעלה מ 30 ק"ג. ואת כל התהליך מתעד אביאל בבלוג שלו. לצד טיפים ממקור ראשון, אתם תגלו גם מה היא ההשפעה הגופנית של ההחלטה, על מצבו הבריאותי של אביאל. מה שיעודד אתכם לקחת את ההחלטה הבריאה בחייכם.

קישור לאתר: mymetabolicsyndrome.blogspot.com

ילדים טבעונים - אסף מבורך

משפחות שנדרשות ליצור אורח חיים טבעוני לילדים, בגלל בעיה רפואית למשל, נתקלות באתגר משמעותי. לא כל ילד אוהב לאכול אוכל טבעוני ומתחבר אליו. לפעמים אתם רק רוצים לקבל השראה לחיים של משפחה טבעונית, שתגלה לכם איך להפוך את החוויה לידידותית לילדים. וזו היא כל המטרה של "ילדים טבעוניים". בלוג משפחתי אינטימי שחושף בכנות ורגישות את החוויות ואת האתגרים של משפחה טבעונית אחת, משפחת מבורך. לאורך הבלוג תקבלו הצצה לחיי המשפחה לצד מתכונים מעולים, טיפים מניסיון ורעיונות איכותיים למאכלים מעולים.